THL
TECHLY UCHWYT ŚCIENNY TV LED/LCD 42-80 CALI 60KG S
139,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 833 mm |
| Waga produktu | 2,65 kg |
| Wysokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 22 mm |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
Montaż
| Maksymalny uchwyt VESA | 800 x 600 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 106,7 cm (42") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,03 m (80") |
| Minimalny uchwyt VESA | 800 x 600 mm |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
Ergonomia
| Wbudowana poziomica | Tak |
| Dystans do ściany (min.) | 1,6 cm |
| Dystans do ściany (max.) | 1,6 cm |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja anti-theft | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].