SA1
Telewizor 55" Samsung QE55QN70H
4 288,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy zarządzania
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Liczba języków OSD | 28 |
Porty i interfejsy
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Moduł CI+ | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga (bez podstawy) | 13,8 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 708,8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1232,1 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 238,6 mm |
| Waga (z podstawą) | 14,2 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 768,1 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 25,7 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1232,1 mm |
Wydajność
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Neo Quantum HDR |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| TV key support | Tak |
| Procesor obrazu | NQ4 AI Gen2 |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Zdalny dostęp | Tak |
Audio
| Tryby dźwięku | AI Sound |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk+ | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
Moc
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 180 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 62 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Pobór mocy | 62 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 200 W |
Smart TV
| Uniwersalna prowadnica | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Telewizja internetowa | Tak |
Sieć
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
Tuner telewizyjny
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Technologia wyświetlacza | Neo QLED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 138 cm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 18,5 kg |
| Wysokość opakowania | 819 mm |
| Głębokość opakowania | 127 mm |
| Szerokość opakowania | 1369 mm |
Konstrukcja
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].