SA1
Telewizor Samsung QE55Q8FAAUXXH QLED 55'' 4K Ultra HD Tizen Q-Symphony Szary (MODEL 2025) (OUTLET)
2 198,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 152 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 64 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 64 W |
| Pobór mocy (max) | 190 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Cechy zarządzania
| Uniwersalne przeglądanie i odtwarzanie | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Liczba języków OSD | 28 |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| OSD | Tak |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Konstrukcja
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Typ ramki | 3 Bezramkowy |
| Kolor produktu | Szary |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Standard VESA | Tak |
Smart TV
| Interakcja głosowa w dalekim polu | Tak |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | HbbTV 2.0.4 |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
Audio
| Dźwięk śledzenia obiektu+ (OTS+) | Tak |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Deskryptor wstępnego wyboru audio | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Adaptacyjny dźwięk+ | Tak |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
Wydajność
| Multi View | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Game Motion Plus, Hub do gier, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View |
| Widok przez stuknięcie | Tak |
| AI Upscale | Tak |
| Czujnik Eco | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Technologia przyciemniania podświetlenia | Supreme UHD Dimming |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Neo Quantum HDR+ |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
Waga i rozmiary
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 238,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 768,1 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1232,1 mm |
| Waga (z podstawą) | 14,3 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1232,1 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 25,7 mm |
| Głębokość podstawy | 23,9 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 708,8 mm |
| Szerokość podstawy | 91 cm |
| Waga (bez podstawy) | 13,9 kg |
Wyświetlacz
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Typ podświetlenia LED | Dual LED |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 138 cm |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Liczba złącz rf | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Moduł CI+ | Tak |
Zawartość opakowania
| Pilot zdalnego sterowania | TM2560E (UK, Italia add TM1240A) |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Tuner telewizyjny
| Liczba tunerów | 2 tuner(y) |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Samsung (AV/TV) | 4K Upscaling |
| Technologie Samsung (AV/TV) | AirSlim |
| Technologie Samsung (AV/TV) | EyeComfort Mode |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung Health |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung TV Plus |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Art Store |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Q-Symphony |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Procesor Q4 AI |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2204813 |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 142 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 819 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 19,1 kg |
| Szerokość opakowania | 1369 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].