SA1
Telewizor Samsung QE55QN70FAUXXH Neo QLED 55'' 4K Ultra HD 144Hz Tizen Q-Symphony Czarny (MODEL 2025) (OUTLET)
2 390,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Typ ramki | 3 Bezramkowy |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 1369 mm |
| Wysokość opakowania | 819 mm |
| Głębokość opakowania | 142 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 19,7 kg |
Moc
| Pobór mocy | 63 W |
| Pobór mocy (max) | 200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 63 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 181 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Liczba złącz rf | 3 |
| Moduł CI+ | Tak |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
Waga i rozmiary
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 247,4 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1232,9 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 765,7 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 709,2 mm |
| Szerokość podstawy | 26,4 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 25,7 mm |
| Waga (z podstawą) | 15 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1232,9 mm |
| Głębokość podstawy | 24,7 cm |
| Waga (bez podstawy) | 14,2 kg |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 144 Hz |
| Technologia wyświetlacza | Neo QLED |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 138 cm |
Audio
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Tryby dźwięku | Adaptive Sound Pro |
| Dźwięk śledzenia obiektu+ (OTS+) | Tak |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
Smart TV
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Smart TV | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | HbbTV 2.0.3 |
Wydajność
| Technologia przyciemniania podświetlenia | Supreme UHD Dimming |
| Technologia przetwarzania obrazu | Samsung Real Depth Enhancer |
| Widok przez stuknięcie | Tak |
| Multi View | Tak |
| AI Upscale | Tak |
| Czujnik Eco | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| TV key support | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Neo Quantum HDR |
| AMD FreeSync | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2204899 |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung TV Plus |
| Technologie Samsung (AV/TV) | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Technologie Samsung (AV/TV) | EyeComfort Mode |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Q-Symphony |
| Technologie Samsung (AV/TV) | 4K AI Upscaling |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Wide Viewing Angle |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Auto HDR Remastering |
Cechy zarządzania
| Liczba języków OSD | 28 |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| OSD | Tak |
Tuner telewizyjny
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. |
Zawartość opakowania
| Pilot zdalnego sterowania | TM2360E (UK Add TM1240A) |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].