TRC
TRACER GŁOŚNIKI 2.0 BLUETOOTH MARK USB TRAGLO46370
131,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Audio
| Moc RMS głośników | 12 W |
| Pasmo przenoszenia | 100 - 18000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 12 W |
Głośniki
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Ilość przetworników | 2 |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
Porty i interfejsy
| Wejście audio (mini jack) | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB |
| Ilość sztuk | 1 |
Wydajność
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Zastosowanie | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
Moc
| Rodzaj zasilania | USB |
Wzmacniacz
| Wzmacniacz | Nie |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].