TRC
TRACER GŁOŚNIKI 2.0 BLUETOOTH SIGMA USB RGB
103,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Certyfikaty | CE |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | RGB |
| Ilość głośników | 2 |
| Zastosowanie | PC |
| Podświetlenie | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Regulacja poziomu tonów niskich | Nie |
| Koła transportowe | Nie |
| Minimalna ilość graczy | 1 |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Wodoodporny | Nie |
| Zalecany wiek (max) | 99 lat |
| Zalecany wiek | Dorosły |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Rodzaj jednostki handlowej | Pojedyncza jednostka konsumencka |
| Bass reflex | Nie |
| Regulowana góra | Nie |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Segment rynku | Konsument |
| Obsługiwany Mutli-Room | Nie |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Nie |
| Regulacja poziomu tonów wysokich | Nie |
| Kontrola rodzicielska | Nie |
| Wymagany montaż | Nie |
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Karaoke | Nie |
| Nazwa koloru | Black |
| Aktualizacje (OTA) | Nie |
| Zdalnie sterowany | Nie |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 50 °C |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 620 g |
| Długość przewodu | 1,2 m |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Wejśćie 3,5 mm | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wyście mocy ac | Nie |
| AirPlay | Nie |
| Wejście liniowe | Tak |
| Wejście XLR | Nie |
| Zacisk | Nie |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nie |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Połączenie USB | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Audio
| Kodeki dźwiękowe | SBC |
| Stosunek sygnału do szumu | 70 dB |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Moc szczytowa (PMPO) | 20 W |
| Moc RMS głośników | 5 W |
| Zakres częstotliwości | 120 - 20000 Hz |
| Czułość | 75 dB |
| Impedancja | 4 Ω |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB, Audio (3.5mm) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Ilość części | 2 szt. |
| Języki opakowań (format ISO 639) | Angielski |
| Podstawa dołączona | Nie |
| Uchwyty mocowania dołączone | Nie |
| Języki opakowań (format ISO 639) | Polski |
| Języki opakowań (format ISO 639) | Niemiecki |
Moc
| Pobór mocy | 10 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Prąd | 2 A |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 95 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 780 g |
Głośniki
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Głośnik niskotonowy | Nie |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Położenie głośnika | Przednie |
| Ilość przetworników | 2 |
| Rodzaj magnesu | Ferryt |
| Średnica sterownika | 5 cm |
| Średnica mid-range | 5 cm |
| Średnica sterownika średniego zasięgu (imperial) | 5,08 cm (2") |
| Obudowa głośnika | Zamknięty |
| Materiał osłony głośnika | Metal |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Głośnik wysokotonowy | Nie |
| Liczba głośników średniotonowych | 2 |
Wzmacniacz
| Klasa wzmacniacza | D |
| Liczba wzmacniaczy | 1 |
| Wzmacniacz | Wbudowany |
| Moc wyjściowa wzmacniacza | 10 W |
Certyfikaty
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].