TRC
TRACER POWERBANK ENERGEN 20000MAH PD+QC3.0 GB
87,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Zgodność z MagSafe | Nie |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Wbudowane radio | Nie |
| Źródło ładowania | USB |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery |
| Maksymalne zasilanie USB | 20 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Pojemność baterii | 74 Wh |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 400 g |
Konstrukcja
| Kształt | Prostokątny |
| Diody LED | Poziom naładowania |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 3 |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Porty i interfejsy
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Porty wyjścia USB A | 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].