UBQ
Ubiquiti USP-RPS-EU Redundantny System Zasilania 6x US
2 277,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc | 950 W |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 45 °C |
Cechy
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Zasilanie |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 43,7 mm |
| Waga produktu | 5,5 kg |
| Szerokość produktu | 442,4 mm |
| Głębokość produktu | 325,6 mm |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177900 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].