BLO
Uchwyt do telewizora BLOW 76-853# (Obrotowy, ścienne, Uchylny; 10" - 37"; max. 25kg)
36,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Odpowiedni dla monitora komputerowego | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 106,7 cm (42") |
Ergonomia
| Obracanie | Tak |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 5° |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Dystans do ściany (max.) | 6,5 cm |
| Dystans do ściany (min.) | 19 cm |
Dane opakowania
| Akcesoria w zestawie | yes |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Konstrukcja
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowana poziomica | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].