BLO
Uchwyt do telewizora BLOW 76-855# (ścienne; 10" - 27"; max. 20kg)
51,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Maksymalny udźwig | 15 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
Ergonomia
| Dystans do ściany (max.) | 28 cm |
| Dystans do ściany (min.) | 5,3 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].