ARM
UPS ARMAC HOME LITE LINE-INT 2x230V PL HL850E/LEDV2
251,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | Typu E |
Bateria
| Napięcie baterii | 12 V |
| Czas ładowania | 8 h |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 5,2 kg |
| Wysokość produktu | 142 mm |
| Szerokość produktu | 97 mm |
| Głębokość produktu | 315 mm |
Cechy
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 230 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,85 kVA |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Częstotliwość wejściowa | 45/65 Hz |
| Frekwencja wyjściowa | 50 Hz |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Moc rzeczywista | 480 W |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 255 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].