ARM
UPS ARMAC OFFICE LINE-INT 2X SCHUKO O/650F/LCD
266,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Bateria
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Czas ładowania baterii (90%) | 6 h |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 3 min |
| Zimny start | Tak |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Rodzaj baterii | Bezobsługowa, kwasowo-ołowiowa (AGM) |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 20 min |
| Automatyczny test baterii | Tak |
Cechy
| Moc rzeczywista | 390 W |
| Częstotliwość wejściowa | 45 - 65 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Bezpiecznik wejściowy |
| Frekwencja wyjściowa | 50 Hz |
| Auto-restart | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed rozładowaniem baterii |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed zwarciem |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 195 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 2 - 6 ms |
| Napięcie wyjściowe | 230 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 145 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 255 V |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 650 VA |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 4,6 g |
| Wysokość produktu | 141 mm |
| Głębokość produktu | 305 mm |
| Szerokość produktu | 85 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
Konstrukcja
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Tower |
Porty i interfejsy
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Port USB | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Ilość portów RJ-45 | 2 |
Zawartość opakowania
| Kabel USB w zestawie | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].