BRO
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-1510EAP1 DCP-1510EAP1 (laserowe; A4; Skaner płaski)
729,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Fax | Nie |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Maksymalne obciążenie | 9000 stron/mies. |
| Technologia druku | Laser |
Konstrukcja
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Prędkość drukowania
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 600 DPI |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 20 stron/min |
Obsługa papieru
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Typy nośników podajnika papieru | Zwykłyˌ czysty papier |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier makulaturowy |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Prawny |
Moc wejściowa i wyjściowa
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 ark. |
| Typ wkładu papieru | Podajnik papieru |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 50 ark. |
Kopiowanie
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 40 W |
| Średni zużycie enegrii (podczas pracy ) | 380 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Certyfikat EnergyStar | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,8 W |
Porty i interfejsy
| Standardowe interfejsy | USB 2.0 |
| Port USB | Tak |
Wydajność
| Poziom ciśnienia akustycznego (kopiowanie) | 6,47 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 51 dB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 16 MB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Taktowanie procesora | 200 MHz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas obsługi urządzenia, może zawierać części pod napięciem. |
| Ostrzeżenia | Produkt wymaga specjalnej utylizacji, nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z tonerem, może podrażniać skórę i drogi oddechowe. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Szerokość produktu | 385 mm |
| Wysokość produktu | 255 mm |
| Waga produktu | 7 kg |
Skanowanie
| Maksymalna rozdzielczość skanowania | 19200 x 19200 DPI |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 600 x 1200 DPI |
Sieć
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.4 Tiger |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.3 Panther |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Business |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Business x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Professional x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Home x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Professional |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter x64 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].