BRO
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L1630W
815,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wymienne kasety | TN-119 |
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 14,8 kg |
| Głębokość opakowania | 436 mm |
| Wysokość opakowania | 406 mm |
| Szerokość opakowania | 481 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
Sieć
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SMTP-AUTH |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-SAE |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Bluetooth | Nie |
| NFC | Nie |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11n |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Mopria Print Service |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Brother Mobile Connect |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Konstrukcja
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Ilość wyświetlanych linii | 2 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 11,8 kg |
| Wysokość produktu | 255 mm |
| Szerokość produktu | 385 mm |
| Głębokość produktu | 340 mm |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
Obsługa papieru
| Typy nośników podajnika papieru | Papier makulaturowy |
| Typy nośników podajnika papieru | Zwykłyˌ czysty papier |
| Gramatura podajnika papieru | 65 - 105 g/m² |
| Rozmiary nośników non-ISO | Listowy |
| Rozmiary nośników non-ISO | Folio |
| Rozmiary nośników non-ISO | Prawny |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Enterprise x64 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
Prędkość drukowania
| Funkcja drukowania N-w-1 | Tak |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 20 stron/min |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 10 s |
| Tryby druku duplex | Ręczny |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Technologia druku | Laser |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 600 DPI |
Kopiowanie
| N-in-1 funkcja kopiowania | Tak |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 10 s |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Funkcja n w jednym (N=) | 2 |
| Funkcja n w jednym (N=) | 4 |
Skanowanie
| Technologia skanowania | CIS |
| Typ skanera | Skaner Płaski |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 600 x 1200 DPI |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Skanuj do | |
| Skanowanie | Skanowanie mono / kolor |
| Skanuj do | Obraz |
| Skanuj do | Plik |
| Skanuj do | OCR |
| Sterowniki skanera | TWAIN |
| Sterowniki skanera | WIA |
| Maksymalna rozdzielczość skanowania | 19200 x 19200 DPI |
Moc wejściowa i wyjściowa
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 50 ark. |
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 ark. |
Wydajność
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Poziom mocy akustycznej (czuwanie) | 4,69 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 52 dB |
| Poziom mocy akustycznej (drukowanie) | 6,66 dB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
Faks
| Automatyczne ponowne wybieranie numeru | Nie |
| Automatyczna redukcja | Nie |
| Fax | Nie |
Pozostałe funkcje
| Obsługiwane protokoły sieciowe | SSL/TLS (SMTP, HTTP, IPP), SMTP-AUTH, SNMP v4 |
Porty i interfejsy
| Port USB | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].