BRO
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-B7800DN
1 431,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wymienne kasety | Brother TNB023, Brother DR-B023 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Maksymalne obciążenie | 2500 stron/mies. |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 580 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,5 kg |
| Wysokość opakowania | 434 mm |
| Głębokość opakowania | 517 mm |
Konstrukcja
| Typ ekranu | LCD |
| Przekątna ekranu | 1,8" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 4,1 W |
| Średnie zużycie energii podczas kopiowania | 490 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 43 W |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Zalecana wilgotność względna podczas eksploatacji | 20 - 80% |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 12 kg |
| Szerokość produktu | 410 mm |
| Głębokość produktu | 399 mm |
| Wysokość produktu | 319 mm |
Zawartość opakowania
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 1 stron(y) |
| Pojemność pojemnika (CMY) | 4 stron(y) |
| Karta gwarancyjna | Tak |
Wydajność
| Taktowanie procesora | 576 MHz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
Sieć
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSL/TLS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSID |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP |
| Wi-Fi | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint |
| Technologie mobilnego wydruku | Mopria Print Service |
| Technologie mobilnego wydruku | Brother iPrint & Scan |
| Technologie mobilnego wydruku | Brother Mobile Connect |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
Kopiowanie
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 34 kopii/min |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Skala odcieni szarości | 8 bit |
| N-in-1 funkcja kopiowania | Tak |
| Kopiowanie dwustronne | Nie |
Prędkość drukowania
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 34 stron/min |
| Rozmiar papieru | A4 |
| Obsługiwane czcionki | Postscript (66 skalowalnych czcionek) |
| Obsługiwane czcionki | PCL (73 skalowalne czcionki) |
| Druk dwustronny | Tak |
| Prędkość druku (ISO / IEC 24734), mono | 16 ipm |
| Obsługiwane czcionki | 12 czcionki bitmapowe |
| Druk odwrócony | Tak |
| Funkcja drukowania plakatów | Tak |
| Funkcja drukowania broszury | Tak |
Skanowanie
| Maksymalna rozdzielczość skanowania | 19200 x 19200 DPI |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Prędkość skanowania (kolor) | 7,5 stron/min |
| Skanowanie | Skanowanie mono / kolor |
| Typ skanera | CIS |
| Obsługiwane formaty plików | |
| Obsługiwane formaty plików | JPEG |
| Obsługiwane formaty plików | TIFF |
| Funkcje skanowania | Automatyczne prostowanie |
| Prędkość skanowania (czarny) | 22,5 strony na minutę |
Obsługa papieru
| Ilość podajników papieru | 2 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 |
| Rozmiary kopert | C5 |
| Rozmiary kopert | Com-10 |
| Rozmiary kopert | DL |
| Rozmiary kopert | Monarch |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 50 ark. |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier makulaturowy |
| Typy nośników podajnika papieru | Etykieta/metka |
| Typy nośników podajnika papieru | Koperty |
| Typy nośników podajnika papieru | Zwykłyˌ czysty papier |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Pojemność 1 podajnika papieru | 250 ark. |
| Waga nośników na tacce wielozadaniowej | 60 - 105 g/m² |
| Podajnik ręczny | Tak |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 120 ark. |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 230 g/m² |
Porty i interfejsy
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Port USB | Tak |
Faks
| Automatyczne ponowne wybieranie numeru | Tak |
| Zintegrowany serwer faksu | Tak |
| Prędkość wybierania numeru | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].