VIE
VIEWSONIC PROJEKTOR PA503S
2 006,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | FCC (ICES-003), cTUVus |
Waga i rozmiary
| Głębokość opakowania | 300 mm |
| Głębokość produktu | 218 mm |
| Szerokość opakowania | 365 mm |
| Wysokość opakowania | 188 mm |
| Waga produktu | 2,22 kg |
| Szerokość produktu | 294 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,24 kg |
| Wysokość produktu | 110 mm |
Konstrukcja
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Szary |
| Przeznaczenie | Desktop |
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Kensington Lock | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 260 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Video
| System formatu sygnału analogowego | PAL 60 |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1360 x 768 (WXGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 720 x 576 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1024 x 768 (XGA) |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 800 (WXGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 720 x 480 |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080i |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1366 x 768 |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Obsługiwane tryby wideo | 480i |
| Obsługiwane tryby wideo | 576i |
| System formatu sygnału analogowego | PAL |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 800 x 600 (SVGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1440 x 900 (WXGA+) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1400 x 1050 (SXGA+) |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p |
| 3D Ready | Tak |
Projektor
| Zasięg skanowania (długość) | 23 - 120 Hz |
| Zoom optyczny | 1,1x |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 102 kHz |
| Natywna proporcja obrazu | 4:3 |
| Pobór mocy (max) | 260 W |
| Cyfrowy zoom | Tak |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -40 - 40° |
| Naturalna rozdzielczość projektora | SVGA (800x600) |
| Odległość projekcji | 1,1 - 13 m |
| Rozmiar matrycy | 1,4 cm (0.55") |
| Jasność projektora | 3600 ANSI lumenów |
| Technologia projekcji | DLP |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 762 - 7620 mm (30 - 300") |
| Typ matrycy | DMD |
System obiektywów
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Zoom optyczny | 1,1x |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Ostrość | Ręczny |
| Stosunek padania | 1.96 - 2.15:1 |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 1499 m |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Port DVI | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 3 |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Rodzaj złącza HDMI | Pełnorozmiarowy |
| Wyście mocy ac | Tak |
| PC Audio out | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | VGA |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Dane logistyczne
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Długość brutto palety | 74 cm |
| Szerokość brutto palety | 90 cm |
| Wysokość brutto palety | 2,21 m |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8528620000 |
Nośnik danych
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
Sieć
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
Pozostałe funkcje
| Port RS-232 | 1 |
Źródło światła
| Ilość lamp | 1 |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 15000 h |
| Moc lampy | 190 W |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Żywotność źródła światła | 4500 h |
Multimedia
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].