WES
WD Blue SN5100 1TB PCIe M2 WDS100T5B0E
813,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 49 g |
| Szerokość opakowania | 101,6 mm |
| Wysokość opakowania | 126 mm |
| Głębokość opakowania | 21 mm |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 5,7 g |
| Wysokość produktu | 2,38 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
Cechy
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1750000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 6700 MB/s |
| Typ pamięci | QLC 3D NAND |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | TCG Pyrite |
| Losowy odczyt (4KB) | 1000000 IOPS |
| NVMe | Tak |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7100 MB/s |
| Współczynnik TBW | 600 |
| Losowy zapis (4KB) | 1300000 IOPS |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
Warunki pracy
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wibracje podczas przechowywania | 4,9 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Wibracje podczas pracy | 5 G |
Moc
| Średni pobór mocy (zapis) | 3,9 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,004 W |
| Średni pobór mocy (odczyt) | 3,9 W |
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty zgodności | RCM |
| Certyfikaty zgodności | KCC |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | UL |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | ICES |
| Certyfikaty zgodności | VCCI |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].