BOS
Wiertarko-wkrętarka 18V-45 GSB 06019K330A BOSCH
1 039,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (pierwszy bieg) | 500 RPM |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1 cm |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (drugi bieg) | 1900 RPM |
| Maksymalny moment obrotowy (aplikacje twarde) | 45 N·m |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 3,5 cm |
| Typ produktu | Zestaw narzędzi |
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Regulowana prędkość | Tak |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 4 Ah |
Zawartość opakowania
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Walizka | Tak |
| Akumulator | Tak |
| Ładowarka | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi i nieupoważnionymi osobami. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. |
| Ostrzeżenia | Zużyte akumulatory należy utylizować zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].