BDE
Wiertarko-wkrętarka 18V BCD383D2TA BLACK+DECKER
447,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi i nieupoważnionymi osobami. |
| Ostrzeżenia | Zużyte akumulatory należy utylizować zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. |
Zawartość opakowania
| Walizka | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Narzędzia bezprzewodowe w zestawie | Wiertarko-wkrętarka |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Akumulator | Tak |
Cechy
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Rodzaj oświetlenia | LED |
| Typ produktu | Zestaw narzędzi |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Średnica wiercenia w murze (max) | 1,3 cm |
| Maksymalny moment obrotowy (aplikacje twarde) | 45 N·m |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (pierwszy bieg) | 400 RPM |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 4 cm |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (drugi bieg) | 1550 RPM |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].