BDE
Wiertarko-wkrętarka 18V BDCDC18BAFC-QW BLACK+DECKER
487,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Uchwyt magnetyczny | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Walizka | Tak |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Wiertła dołączone | Tak |
| Wymienne nasadki | Tak |
| Zawiera bity | Tak |
Moc
| Czas ładowania | 1,5 godz |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 1,5 Ah |
| Napięcie baterii | 18 V |
Cechy
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Wkręcanie | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Wiercenie | Tak |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Typ produktu | Wiertarko-wkrętarka |
| Wbudowane światło | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
Wydajność
| Maksymalny moment obrotowy | 30 N·m |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 650 RPM |
| Poziom mocy dźwięku | 65,2 dB |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1 cm |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 2,5 cm |
| Liczba biegów | 11 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 76,2 dB |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucać zużytych baterii do zwykłego kosza na śmieci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu baterii z wodą i wilgocią. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].