ADL
Wolnowar ADLER AD 6413w biały
164,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Podtrzymywanie ciepła | Tak |
| Pojemność | 5,8 l |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Zdejmowalna misa | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem i przechowywaniem odłączyć urządzenie od zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Materiał miski do mieszania | Ceramika |
| Tworzywo wieka | Szkło |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 4,92 kg |
| Głębokość produktu | 324 mm |
| Wysokość produktu | 248 mm |
| Szerokość produktu | 365 mm |
Moc
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc | 290 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].