CRP
Wolnowar Crock-Pot CSC066X TimeSelect 5,6l
366,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Liczba osób | 7 os. |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Licznik timera (maksymalny) | 12 h |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Funkcja automatycznego utrzymywania ciepła | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Pojemność | 5,6 l |
| Regulowany termostat | Tak |
Ergonomia
| Dioda zasilania | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
Moc
| Pobór mocy | 240 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 288 mm |
| Wysokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 5,46 kg |
| Szerokość produktu | 402 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem i przechowywaniem odłączyć urządzenie od zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
Konstrukcja
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].