CRP
Wolnowar Crock-Pot CSC063X 7,5l
351,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Liczba osób | 10 os. |
| Licznik timera (maksymalny) | 20 h |
| Timer | Tak |
| Licznik timera (minimalny) | 0,5 h |
| Pojemność | 7,5 l |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Podtrzymywanie ciepła | Tak |
| Możliwość używania w piekarniku | Tak |
Konstrukcja
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Tworzywo wieka | Szkło |
| Materiał miski do mieszania | Ceramika |
Moc
| Moc | 320 W |
| Napięcie | 220 - 230 V |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 435 mm |
| Głębokość produktu | 305 mm |
| Waga produktu | 6,45 kg |
| Wysokość produktu | 250 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem i przechowywaniem odłączyć urządzenie od zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].