CRP
Wolnowar Crock-Pot CSC063X 7,5l (OUTLET)
279,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Pobór mocy | 320 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
Cechy
| Materiał wykonania miski | Ceramika |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Liczba osób | 10 os. |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Tworzywo wieka | Szkło |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Minutnik | Tak |
| Licznik timera (maksymalny) | 20 h |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Pojemność | 7,5 l |
| Funkcja automatycznego utrzymywania ciepła | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 6,45 kg |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Głębokość produktu | 305 mm |
| Szerokość produktu | 435 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].