XBL
XBLITZ POWERBANK MAGBOOST 10 000MAH
222,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc maksymalna | 20 W |
| Napięcie | 110 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 3 A |
Wydajność
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Zasilanie USB | Tak |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Ilość portów USB | 1 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].