EIN
Zakrętarka udarowa 18V TP-CI 18/220 LI BL-SOLO 4510085 EINHELL
441,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Prędkość biegu jałowego (min) | 0 RPM |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 2900 RPM |
| Maksymalny moment obrotowy | 220 N·m |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 1,6 kg |
| Waga produktu | 1,16 kg |
Cechy
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Wbudowane światło | Tak |
| Typ produktu | Sterownik udarowy |
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Walizka | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].