AER
Zasilacz Aerocool LUX AEROPGSLUXRGB-550 (550 W; 120 mm)
251,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Głębokość opakowania | 195 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Konstrukcja
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
Porty i interfejsy
| Ilość złączy zasilających SATA | 4 |
| Długość kabla płyty głównej | 50 cm |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego SATA | 550 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla zasilającego CPU | 55 cm |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 45 cm |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 1 |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Ilość złącz zasilania PATA | 2 |
Moc
| Łączna moc | 550 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 42 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Łączna moc (+5 V) | 100 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Wydajność | 88% |
| Prąd wejściowy | 4 A |
| Łączna moc (+12 V) | 504 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 100 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].