AER
ZASILACZ AEROCOOL PGS VX-800plus 800W 80+ BOX
335,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 22 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 130 W |
| Prąd wejściowy | 5 A |
| Łączna moc (+12 V) | 696 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 58 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Łączna moc (+5 V) | 130 W |
| Łączna moc | 800 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 18 A |
Wydajność
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
Konstrukcja
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].