AER
Zasilacz Aerocool PGS VX-650Plus AEROVX-650PLUS (650 W; 120 mm)
247,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Łączna moc | 650 W |
| Prąd wejściowy | 5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 50 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 17 A |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Łączna moc (+12 V) | 600 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
Wydajność
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
Dane logistyczne
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 250 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 410 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 500 mm |
Porty i interfejsy
| Długość kabla zasilającego SATA | 300 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 150 |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 40 cm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 4 |
| Ilość złącz zasilania PATA | 3 |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].