ASR
Zasilacz ASRock PRO-650G 650W 80 PLUS Gold
302,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Liczba złączy EPS | 1 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 4 |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 1 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
Wydajność
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Przeznaczenie | PC |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 10-5 A |
| Łączna moc | 650 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].