CBP
Zasilacz awaryjny UPS CyberPower OLS1000EA-DE (OUTLET)
1 654,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
Cechy
| Tryby alarmu dźwiękowego | Wymiana baterii, Usterka, Alarm przeciążenia |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Poziom THD prądu wyjściowego | 3% |
| Tryb ECO | Tak |
| Współczynnik mocy wejściowej | 0,98 |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Wartość znamionowa udaru energii | 345 J |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 0,9 |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Wydajność (tryb ECO) | 95% |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 300 V |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Maksymalne natężenie prądu | 4,5 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1 kVA |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0 ms |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 160 V |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 208 V |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8504408590 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Bateria
| Prąd ładowania | 1,5 A |
| Żywotność baterii (max) | 4 lat(a) |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 11 min |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 4 min |
Porty i interfejsy
| Typy wyjść AC | IEC 320 |
| Port USB | Tak |
| Wtyczka | C13 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 313 mm |
| Głębokość opakowania | 510 mm |
| Szerokość opakowania | 241 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,6 kg |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 191 mm |
| Waga produktu | 9,4 kg |
| Głębokość produktu | 327 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 1500 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 1500 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Kabel USB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].