CBP
Zasilacz awaryjny UPS CyberPower OLS1000ERT2UA
2 638,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS |
Bateria
| Kasetka na zapasowe baterie | RBP0156 |
| Prąd ładowania | 1,5 A |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 13,9 min |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 4,6 min |
Cechy
| Wartość znamionowa udaru energii | 363 J |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Wydajność (tryb ECO) | 95% |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 208 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Współczynnik mocy wejściowej | 0,99 |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 300 V |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1 kVA |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 160 V |
| Poziom THD prądu wejściowego | 3% |
| Maksymalne natężenie prądu | 4,5 A |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Tryb ECO | Tak |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Sieć |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Telefon |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0 ms |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Modem |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przeciwprzepięciowa |
Konstrukcja
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Pojemność stelaża | 2U |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Porty modemu rj-11 | 1 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Szerokość produktu | 438 mm |
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Waga produktu | 10,4 kg |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 1500 m |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 1500 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 540 mm |
| Wysokość opakowania | 230 mm |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8504408590 |
Zawartość opakowania
| Przewody | Kabel USB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].