CBP
Zasilacz awaryjny UPS CyberPower OLS3000EA
3 757,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Porty i interfejsy
| Złącze Emergency Power Off (EPO) | Tak |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Typy wyjść AC | C19 panel |
| Wtyczka | C20 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
| Typy wyjść AC | Terminal |
Cechy
| Wartość znamionowa udaru energii | 370 J |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0 ms |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 13,04 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Poziom THD prądu wyjściowego | 5% |
| Moc rzeczywista | 2700 W |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 190 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 208 V |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Współczynnik mocy wejściowej | 0,98 |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Wymiana baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 300 V |
| Wydajność (tryb ECO) | 95% |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Bezpiecznik wejściowy |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 3 kVA |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 1500 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 1500 m |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
Konstrukcja
| Długość kabla | 1,5 m |
| Układ | Tower |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor produktu | Czarny |
Bateria
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 4,3 min |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Czas ładowania | 4 h |
| Kasetka na zapasowe baterie | BPSE72V40A |
| Prąd ładowania | 1,5 A |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 13,1 min |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8504408590 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 337 mm |
| Głębokość produktu | 416 mm |
| Waga produktu | 26 kg |
| Szerokość produktu | 169 mm |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 458 mm |
| Szerokość opakowania | 295 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].