CBP
Zasilacz awaryjny UPS CyberPower OLS3000ERT2UA
4 477,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE, EAC |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
Porty i interfejsy
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Złącze Emergency Power Off (EPO) | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Porty modemu rj-11 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port RS-232 | 1 |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Wtyczka | Typu F |
| Port USB | Tak |
Konstrukcja
| Długość kabla | 1,5 m |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | -20 - 50% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 1500 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 1500 m |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 438 mm |
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Waga produktu | 19,2 kg |
Cechy
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Emisja ciepła | 682 BTU/h |
| Wydajność (tryb ECO) | 95% |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Tryb ECO | Tak |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 2 kVA |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 0,9 |
| Wartość znamionowa udaru energii | 363 J |
| Poziom THD prądu wyjściowego | 5% |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0 ms |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 190 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 208 V |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Regulacja napięcia wyjściowego | 1% |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Wymiana baterii, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia, Usterka, Alarm kiedy pracuje na baterii |
| Regulacja częstotliwości wyjściowej | 0.5 Hz |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 300 V |
| Moc rzeczywista | 1800 W |
| Współczynnik mocy wejściowej | 0,99 |
| Maksymalne natężenie prądu | 9 A |
Bateria
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 13,1 min |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 3,8 min |
| Napięcie baterii | 48 V |
| Czas ładowania | 4 h |
| Żywotność baterii (max) | 5 lat |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Prąd ładowania | 1,5 A |
| Kasetka na zapasowe baterie | RBP0157 |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 540 mm |
| Wysokość opakowania | 230 mm |
Zawartość opakowania
| Przewody | Kabel mocy wejściowy, Kabel USB |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8504408590 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].