CBP
Zasilacz awaryjny UPS CyberPower UT850EG-FR (TWR; 850VA)
359,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Konstrukcja
| Długość kabla | 1,2 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Tower |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Diody LED | Tak |
Cechy
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 165 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,85 kVA |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Moc rzeczywista | 425 W |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
Bateria
| Czas ładowania | 6 h |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Szerokość produktu | 84 mm |
| Wysokość produktu | 174 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
Porty i interfejsy
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].