CBP
Zasilacz awaryjny UPS CyberPower VP1600ELCD-FR
1 167,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | CE, RCM |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ ekranu | LCD |
| Układ | Tower |
Cechy
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,6 kVA |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 295 V |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Wartość znamionowa udaru energii | 450 J |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 6,96 A |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 167 V |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Porty i interfejsy
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 281 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 355 mm |
| Waga produktu | 10,4 kg |
Bateria
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 2 min |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 11 min |
Dane opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Kabel USB |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].