EEE
Zasilacz awaryjny UPS ENERGENIE Power Cube UPS-PC-652A (Desktop, TWR; 650VA)
201,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Szerokość opakowania | 145 mm |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Wysokość opakowania | 230 mm |
| Waga produktu | 5,8 kg |
Bateria
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 20 min |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Czas ładowania | 12 h |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
Cechy
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 220 V |
| Moc rzeczywista | 390 W |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 10 ms |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,65 kVA |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Porty i interfejsy
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | C14 panel |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Tower |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].