BEQ
ZASILACZ BEQUIET! DARK POWER PRO 13 1300W
2 077,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | CCC |
Porty i interfejsy
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Długość kabla zasilającego SATA | 750 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 500 mm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 800 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 600 mm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla zasilającego SATA | 1050 mm |
| Ilość złącz zasilania PATA | 5 |
| Długość kabla płyty głównej | 60 cm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 950 mm |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 900 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 1050 mm |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 6 |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 60 cm |
| Długość kabla zasilającego CPU | 70 cm |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 16 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 600 mm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 900 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 750 |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
Szczegóły techniczne
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Dane logistyczne
| Waga netto kartonu dostawczego | 14,4 kg |
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
| Długość kartonu do wysyłki | 44 cm |
| Szerokość kartonu dostawczego | 32,5 cm |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 2 szt. |
| Wysokość kartonu dostawczego | 28,3 cm |
Zawartość opakowania
| W zestawie obejmy kablowe | Tak |
| Przewody | Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
Moc
| Łączna moc (+12 V) | 1300 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V4) | 40 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3,5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 25 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 17,5 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V3) | 40 A |
| Prąd wejściowy | 15 - 9 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,5 A |
| Współczynnik mocy | 0,99 |
| Wydajność | 94,5% |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 25 A |
| Łączna moc | 1300 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 35 A |
| Moc szczytowa | 1400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 115 - 240 V |
| Łączna moc (+5 V) | 150 W |
| Łączna moc (-12V) | 6 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Czas wstrzymania | 18 ms |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Łączna moc (+3.3 V) | 150 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V2) | 35 A |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 417 mm |
| Wysokość opakowania | 152 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,8 kg |
| Szerokość opakowania | 253 mm |
Wydajność
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja ATX | 3.0 |
| Technologia łożysk | FDB |
| Wersja EPS | 2.92 |
| Poziom hałasu | 23,2 dB |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Titanium |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
Konstrukcja
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Podświetlenie | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,41 kg |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].