BEQ
ZASILACZ BEQUIET! STRAIGHT POWER 12 1200W
1 127,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 850 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 1000 |
| Złącza zasilania PCI Express (16-pinowe) | 2 |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 9 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 60 cm |
| Ilość złącz zasilania PATA | 2 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Długość kabla płyty głównej | 60 cm |
| Długość kabla zasilającego CPU | 70 cm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 850 mm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 550 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 1000 mm |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 700 mm |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
Moc
| Moc szczytowa | 1270 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd wejściowy | 15/7.5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 100 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 25 A |
| Wydajność | 92,4% |
| Współczynnik mocy | 0,99 |
| Łączna moc (+5 V) | 150 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 25 A |
| Łączna moc (+12 V) | 1200 W |
| Łączna moc | 1200 W |
| Łączna moc (+3.3 V) | 150 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Czas wstrzymania | 23 ms |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
Dane logistyczne
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
| Waga netto kartonu dostawczego | 17 kg |
| Szerokość kartonu dostawczego | 28,2 cm |
| Wysokość kartonu dostawczego | 34,6 cm |
| Długość kartonu do wysyłki | 44,7 cm |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 4 szt. |
Zawartość opakowania
| W zestawie obejmy kablowe | Tak |
| Przewody | Procesor, SATA |
Szczegóły techniczne
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Triman |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
Konstrukcja
| Prędkość wentylatora | 0 - 2600 RPM |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Nie |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 102 mm |
| Głębokość opakowania | 328 mm |
| Szerokość opakowania | 248 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,89 kg |
Wydajność
| Poziom hałasu | 32,2 dB |
| Wersja EPS | 2.92 |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX, micro ATX, Mini-ATX |
| Przeznaczenie | PC |
| Wersja ATX | 3.0 |
| Technologia łożysk | FDB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 2,04 kg |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].