BEQ
ZASILACZ BEQUIET! PURE POWER 12 M 1200W
1 097,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,19 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 284 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Prędkość wentylatora | 0 - 2700 RPM |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Podświetlenie | Nie |
Wydajność
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Poziom hałasu | 34,3 dB |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Tryb cichy | Tak |
| Wersja EPS | 2.92 |
| Technologia łożysk | Łożysko typu rifle |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny, Procesor, PATA, PCIe, SATA |
| W zestawie obejmy kablowe | Tak |
Moc
| Prąd wejściowy | 15 - 7.5 A |
| Wydajność | 91,5% |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Moc szczytowa | 1250 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Łączna moc | 1200 W |
| Współczynnik mocy | 0,98 |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 22 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed skokiem napięcia |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Łączna moc (+12 V) | 1200 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 55 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 22 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V2) | 50 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Czas wstrzymania | 19 ms |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | CCC |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | cTUVus |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CB |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Triman |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Porty i interfejsy
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego CPU | 60 cm |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 950 mm |
| Ilość złącz zasilania PATA | 2 |
| Długość kabla płyty głównej | 55 cm |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 60 cm |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 800 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 650 mm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 950 mm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 500 mm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 800 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Dane logistyczne
| Wysokość kartonu dostawczego | 24,3 cm |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 4 szt. |
| Długość kartonu do wysyłki | 29,8 cm |
| Waga netto kartonu dostawczego | 12,7 kg |
| Szerokość kartonu dostawczego | 42,6 cm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,92 kg |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].