EEE
Zasilacz ENERGENIE EG-UPS-033 (Desktop, TWR; 1200VA)
446,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Układ | Wieża |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Kabel USB |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
Bateria
| Czas ładowania | 12 h |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Zimny start | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 220 mm |
| Waga produktu | 10,8 kg |
| Szerokość produktu | 125 mm |
Pozostałe funkcje
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 220 V |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 220 V |
Cechy
| Czas użytkowania (max) | 10 ms |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc rzeczywista | 720 W |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1200 VA |
| Maksymalne natężenie prądu | 1,2 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
Porty i interfejsy
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Liczba wyjść typu F | 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].