EVE
Zasilacz Ever POWERLINE RT PRO 3000 (T/PWPRRT-113K00/00)
6 475,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość gniazd sieciowych | 9 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
| Złącze Emergency Power Off (EPO) | Tak |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 483 mm |
| Szerokość opakowania | 580 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Wysokość opakowania | 240 mm |
| Waga produktu | 26,8 kg |
Bateria
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
Cechy
| Wydajność (tryb ECO) | 97% |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Częstotliwość wejściowa | 45/66 Hz |
| Moc rzeczywista | 3000 W |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 200 V |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 3 kVA |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 300 V |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 110 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
Konstrukcja
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].