GEM
Zasilacz GEMBIRD UPS-RACK-1500 (Rack; 1500VA)
966,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Bateria
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 8 Ah |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Ilość komór baterii | 2 |
| Zimny start | Tak |
Porty i interfejsy
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Porty modemu rj-11 | 2 |
| Wtyczka | C14 panel |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Port USB | Tak |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
Konstrukcja
| Pojemność stelaża | 3.4U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Rack |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 15,8 g |
| Szerokość produktu | 480 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
Cechy
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 220 V |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 10 ms |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 220 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,5 kVA |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].