LEV
Zasilacz Lenovo Legion Slim 170W AC Adapter (CE)
299,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CB cULus, FCC, DoE cULus, ICES-003 NOM, CONUEE CE EAC Nemko GS Ukrtest KEBS KUCAS SIRIM PCS SONCAP PSB RCM CCC BIS SII KC, KCC LoA BSMI PSE |
| Prąd wyjściowy | 8,5 A |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Moc rzeczywista | 170 W |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Prąd wejściowy | 2.5 A |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 77 mm |
| Szerokość produktu | 142 mm |
| Waga produktu | 455 g |
| Długość kabla | 1,76 m |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Szerokość opakowania | 213 mm |
| Głębokość opakowania | 146 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 818 g |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -31 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].