LEV
Zasilacz Lenovo Slim 300W AC Adapter (CE)
518,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | Legion |
| Certyfikaty | CB/CCC/CE/TUV Mark C/UL/ETL/cTUV/US/NRTL PSE/NOM/BSMI/CU(EAC) GS/Serbia (safety & EMC) Ukraine (Derzh)/SII SABS/NRCS/ISC/UZBEK INSM/PSB/SIRIM/ST SONCAP/KUCAS Australia safety(ANZ) KC/BIS/MCINET |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Typ zasilacza | Wewnątrz/Na wolnym powietrzu |
| Prąd wejściowy | 4.5 A |
| Rodzaj prądu | DC-to-AC |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Maksymalna moc wejściowa | 300 W |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Prosty montaż | Tak |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1 kg |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 25,4 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Długość kabla | 0,18 m |
Dane opakowania
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Przewody | Prąd przemienny, DC |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].