MIS
Zasilacz MSI MEG Ai1600T 1600W PCIE5 80+ Titanium ATX 3.1
3 315,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Gniazdo stacji dyskietek | Tak |
| Złącze zasilania 16 PIN PCIe GEN5 | 2 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 8 |
Konstrukcja
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 22 A |
| Łączna moc (+12 V) | 1600 W |
| Łączna moc | 1600 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 133,33 A |
| Wydajność | 90% |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
Wydajność
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].