MIS
Zasilacz MSI MPG A1250GS 1250W PCIE5 80+ Gold ATX 3.1
855,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
Moc
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 104 A |
| Łączna moc | 1250 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Łączna moc (+5 V) | 15 W |
| Łączna moc (+12 V) | 1250 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 22 A |
| Maksymalny prąd wejściowy (@ 220V) | 5 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Wydajność | 90% |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 25 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Maksymalny prąd wejściowy (@ 110V) | 10 A |
Wydajność
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |
Porty i interfejsy
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Gniazdo stacji dyskietek | Tak |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |
| Złącze zasilania 16 PIN PCIe GEN5 | 2 |
Konstrukcja
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].