QOC
Zasilacz Qoltec 50090.90W do notebooka Toshiba (19 V; 4,74 A; 90W; 5.5 mm x 2.5 mm)
71,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Napięcie operacyjne | 19 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Prąd wyjściowy | 4,74 A |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Kompatybilność z marką | Toshiba |
Dane opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 128 mm |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Głębokość produktu | 53 mm |
| Waga produktu | 284 g |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].