QOC
Zasilacz Qoltec 51519.65W do notebooka DELL (19,5 V; 3,34 A; 65W; 7.4 mm x 5 mm)
69,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Przeznaczenie | Notebook |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Napięcie | 220-240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Nie |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie operacyjne | 19.5 V |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 59 mm |
| Waga produktu | 271 g |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Głębokość produktu | 153 mm |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | Prąd przemienny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Moc
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 19.5V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].