CBP
Zasilacz UPS CyberPower BR1200ELCD-FR (Brick; 1200VA)
1 047,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 118 mm |
| Waga produktu | 8,2 kg |
| Głębokość produktu | 288 mm |
| Szerokość produktu | 166 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | Poziom naładowania |
| Diody LED | Status |
| Układ | Desktop |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Cechy
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Faks |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Modem |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Telefon |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Sieć |
| Moc rzeczywista | 720 W |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 165 V |
| Emisja ciepła | 137 BTU/h |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,2 kVA |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Wartość znamionowa udaru energii | 150 J |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
Zrównoważony rozwój
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 230 mm |
| Szerokość opakowania | 158 mm |
Bateria
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 2 min |
| Napięcie baterii | 230 V |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 9 min |
| Kasetka na zapasowe baterie | RBP0063 |
Porty i interfejsy
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Porty modemu rj-11 | 2 |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Typ portu USB | USB Typu-A |
| Port USB | Tak |
Pozostałe funkcje
| Ilość faz | 1 |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8504408590 |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].